عاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد در بیست و سومین بازدید خود از مؤسسات فناور مستقر در پارک علم و فناوری، ۲۴ شهریور ۹۵، با حضور در شرکت‌های تدبیر و توسعه  فردا و محیا پرداز از نزدیک در جریان فعالیت‌های این شرکت‌ها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، احمدی، نماینده ی مدیرعامل شرکت‌ تدبیر و توسعه فردا در این بازدید با بیان اینکه این شرکت در سال ۸۵ تاسیس شد، گفت: سهامداران شرکت ۲۱ نفر هستند که  اکثر آن ها فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترا هستند.

محمدرضا سلطانی، مدیرعامل شرکت محیا پرداز نیز در این بازدید با بیان اینکه شرکت از سال ۷۸ فعالیت خود را آغاز و از سال ۸۵ در پارک علم و فناوری مستقر شده است، گفت: در ابتدای تاسیس شرکت در حوزه سخت افزار فعالیت نموده و از سال ۸۲ کار با  شهرداری را در زمینه نرم افزار آغاز کردیم. وی تصریح کرد: تاکنون با حدود ۱۰۰ شهرداری در کشور از جمله شهرداری های همدان، بجنورد، شیراز و… همکاری داشتیم.

وی زمینه اصلی کار شرکت را GIS(تلفیقی از نقشه برداری،عمران و کامپیوتر) و تولید نرم افزار عنوان کرد و گفت: به طور معمول حدود ۲۸۰ نفر به صورت تمام وقت در شرکت مشغول به کار هستند که این تعداد در برخی پروژه ها به ۴۰۰ نفر نیز می رسد.

سلطانی کمبود فضای شرکت را از عمده ترین مشکلات محیاپرداز دانست و گفت: در حال حاضر به دلیل کمبود فضا و مشکلات دیگر درصدد فراهم کردن دفتر دیگری در خارج از پارک هستیم که امیدواریم با ارائه ی تسهیلات از سوی پارک مشکلات مالی شرکت نیز مرتفع شود.

احمدرضا فقیه خراسانی، معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد نیز با بیان اینکه هدف از انجام بازدیدهای هفتگی ملاقات حضوری و ارتباط نزدیک تر با مدیران عامل شرکت ها است، گفت: تاکنون از دل این بازدیدها اتفاقات خوبی رخ داده و هیات رئیسه پارک از بسیاری از مشکلات شرکت ها از این طریق آگاهی یافته و آن ها را مرتفع کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *