مدیرعامل شرکت مهندسی محیا پرداز یزد:

مدیرعامل شرکت مهندسی محیاپرداز یزد، بهبود مداوم کیفیت در تمامی زمینه های کاری و استفاده از تکنولوژی، ابزارهای پیشرفته مهندسی و کارکنان ورزیده و متبحر را مهمترین عامل در سیاست گذاری های این شرکت به منظور تأمین رضایت و اعتماد مشتریان خود عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، شرکت مهندسی محیا پرداز مستقر در پارک علم و فناوری یزد در سالجاری توانست برای دومین بار عنوان شرکت فناور برتر استان را کسب کند.

“محمدرضا سلطانی” در خصوص فعالیت های این شرکت اظهار داشت: پروژه برداشت اطلاعات املاک و معابر در محدوده شهری و استانی، ساماندهی و منظم نمودن بایگانی ها و ایجاد آرشیو الکترونیک از اسناد و مدارک، خدمات ژئوماتیک و تهیه نرم افزارهای مدیریت شهری به ویژه شهرسازی، نوسازی وGIS، آرشیو الکترونیک و اتوماسیون اداری، از جمله فعالیت های این شرکت بوده است.

وی نوآوری، پویایی، سرعت، دقت و همچنین توجه به درخواست ها و نیازمندی های مشتریان و پشتیبانی خدمات در حداقل زمان ممکن را از دلایل ارتباط مستحکم بین این شرکت و مشتریان دانست.

سلطانی ادامه داد: ارائه تسهیلات و رفاه بیشتر به مشتری و ایجاد رضایتـمندی مشتریان درون سازمانی و برون سازمانی، ارتقاء مستمر کیفیت محصولات و افزایش سهم بازار، ارتقاء دانش فنی و تخصصی کارکنان از طریق آموزش مستمر و ارائه ایده های کارآمد، جذب نیروهای توانمند و اشتغال زایی بیشتر، استفاده بهینه از سیستم ها و نرم افزارها و افزایش بهره وری فرآیندها از اهداف مدنظر این شرکت است.

وی تصریح کرد : خدمات و محصولات این شرکت تاکنون در بیش از ۱۰۰ پروژه در شهرهای مختلف کشور شامل شهرداریها و سایر نهادهای خدمات شهری مورد استفاده قرار گرفته و به مرحله اجرا رسیده است.

محمدرضا سلطانی در پایان میزان اشتغال زایی این شرکت را بیش از ۵۰۰ نفر از به صورت ثابت یا قراردادی در بخش ها و پروژه های مختلف عنوان کرد.

گفتنی است شرکت محیا پرداز در اوایل سال ۱۳۷۸ با هدف ارائه خدمات نرم افزاری در حوزه مدیریت شهری بر اساس اصول مهندسی نرم افزار و نیز پردازش اطلاعات، به ویژه در حوزه املاک و معابر به ثبت رسید. این شرکت دارای گواهی نامه های شورای عالی انفورماتیک، امنیتی شرکت ایمن داده سپنتا و امنیتی مرکز آپا دانشگاه یزد بوده و هم اکنون دارای رتبه ۲ از شورای عالی انفورماتیک کشور و مورد تائید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور جهت ارائه و پیاده سازی سیستم های شهرسازی، نوسازی و GIS می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *