ه مناسبت هفته پژوهش و فناوری، آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، این مراسم صبح روز پنج شنبه ۱۸ آذر ماه با حضور محمد حسین امید؛ معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، علی عزالدینی؛ معاون امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار یزد، داریوش پورسراجیان؛ رئیس پارک علم و فناوری یزد، محمدصالح اولیاء، رئیس دانشگاه یزد و جمعی از مسئولین و مدیران استان، پژوهشگران و فناوران در سالن آمفی تئاتر دانشگاه یزد برگزار شد.

در ابتدای این مراسم رئیس دانشگاه یزد، به ارائه گزارشی از برگزاری مراسم هفته پژوهش و فناوری، وضعیت کلی استان در زمینه تحصیلات تکمیلی، آمار شرکت های دانش بنیان و زیر ساخت های علمی استان پرداخت.

در ادامه معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس اتاق بازرگانی استان دیدگاه های خود را در خصوص ارتباط میان صنعت و دانشگاه و لزوم توجه بیشتر به حوزه پژوهش مطرح کردند.

در پایان این آیین همچنین از پژوهشگران و فناوران برتر استان یزد تقدیر به عمل آمد که مجتبی سیدین خراسانی مدیرعامل شرکت کولاک گستر توانست رتبه اول شرکت فناور استان را به دست آورد. محمدرضا سلطانی والهه افسریه مدیران عامل شرکت های محیا پرداز و پیشتازان توسعه ماهان نیز به ترتیب رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.

گفتنی است ارائه گزارشی از پنل های تخصصی برگزار شده در نمایشگاه فن بازار از برنامه های جانبی این مراسم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *